Transmisijos tvirtinimo dalys automobiliui

  • Grupė Transmisija
  • Pogrupis Transmisijos tvirtinimo dalys
  • Dalių sąrašas
Dalies pavadinimas / numeris
1 transmission carrier
BAA 301 255 A
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
2 transmission carrier
113 301 271 A
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
3 screw, hex. hd
111 301 257
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
5,50 €
Papildoma informacija
Negaminama
4 no longer available
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
4 screw, hex. hd.
113 301 257
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
5 spring washer
B20X36X1,6.
N 012 240 1
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
6 no longer available
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
7 bonded rubber mounting
heavy-duty.
111 301 263 B
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
7 bonded rubber mounting
rear.
113 301 263 A
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
8 bonded rubber mounting
left.
113 301 263 C
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
8 bonded rubber mounting
right.
113 301 264
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
44,15 €
Papildoma informacija
Negaminama
9 screw, hex. hd.
M8X15.
N 010 238 20
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- screw, hex. hd
N 010 238 23
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
1,34 €
Papildoma informacija
10 washer
8,4X24X2.
N 011 670 16
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- Poveržlė
N 011 670 26
Išsiųsime per: 1 darbo dieną (yra sandėlyje)
0,90 €
Papildoma informacija
11 spring washer
B8X15.
N 012 241 10
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,20 €
Papildoma informacija
11 spring washer
B8X15X0,8.
N 012 241 11
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- spring washer
N 012 241 10
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,20 €
Papildoma informacija
12 hex. nut
M8.
N 011 008 8
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- hex. nut
N 011 008 46
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
1,50 €
Papildoma informacija
13 screw, hex. hd
M10X20.
N 010 252 4
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
2,02 €
Papildoma informacija
14 bonded rubber mounting
front.
113 301 265 A
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
15 bonded rubber mounting
front.
113 301 265 E
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
15 bonded rubber mounting
heavy-duty.
113 301 265 H
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
16 bonded rubber mounting
front.
311 301 265 B
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
16 bonded rubber mounting
heavy-duty.
311 301 265 C
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
17 spring washer
8.
N 012 228 3
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,33 €
Papildoma informacija
17 spring washer
10.
N 012 231 4
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,33 €
Papildoma informacija
17 spring washer
B10X18.
N 012 242 2
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- spring washer
N 012 231 4
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,33 €
Papildoma informacija
18 hex. nut
M8.
N 011 008 8
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- hex. nut
N 011 008 46
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
1,50 €
Papildoma informacija
18 hex. nut
M10.
N 011 134 5
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
1,71 €
Papildoma informacija
Negaminama
19 plate
113 301 277
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
20 gasket
111 301 289 B
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
21 retainer
113 301 329 E
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
22 lock ring
10.
N 012 011 3
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,43 €
Papildoma informacija
23 hex. nut
M10.
N 011 133 1
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
1,62 €
Papildoma informacija
24 no longer available
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
25 spring washer
10.
N 012 230 7
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,86 €
Papildoma informacija
26 hex. nut
M10.
N 101 552 07
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- hex. nut
N 101 552 10
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
1,56 €
Papildoma informacija
26 hex. nut
M10.
N 011 010 11
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- hex. nut
N 101 552 10
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
1,56 €
Papildoma informacija
27 washer
13X24X2,5.
N 011 531 7
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,86 €
Papildoma informacija
Negaminama
28 spring washer
12.
N 012 232 3
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- SPRING WASHER
N 012 232 1
Išsiųsime per: 1 darbo dieną (yra sandėlyje)
0,48 €
Papildoma informacija
29 hex. nut
M12X1,50.
N 101 055 07
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
2,79 €
Papildoma informacija
Negaminama
29 hex. nut
M12X1,5.
N 011 020 8
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- hex. nut
N 101 055 07
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
2,79 €
Papildoma informacija
Negaminama
Reikia pagalbos?

I - V: 09:00 - 18:00 val.
susisiekite su mumis
Atsakysime per 2 darbo valandas.

VIN - automobilio kėbulo numeris (Vehicle Identification Number). Jį galite rasti savo automobilio registracijos dokumente.

Prašome įvesti VISUS 17 simbolių. Raidės gali būt tiek didžiosios tiek mažosios - nesvarbu.