Transmisijos dalys. 6 pavarų mechaninei transmisijai automobiliui Crafter

  • Grupė Transmisija
  • Pogrupis Transmisijos dalys. 6 pavarų mechaninei transmisijai
  • Dalių sąrašas
Dalies pavadinimas / numeris
1 pivot pin
WHT 002 472
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
43,55 €
Papildoma informacija
2 adjusting washer
WHT 002 391
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
6,12 €
Papildoma informacija
3 needle bearing -
0B7 311 117 C
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
32,92 €
Papildoma informacija
4 gear
0B7 311 835
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
516,97 €
Papildoma informacija
6 taper roller bearing
000 311 115 B
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- ROLLBEARIN
0B7 311 123
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
47,90 €
Papildoma informacija
7 output gear
0B7 311 815
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
566,80 €
Papildoma informacija
9 adjusting washer
0,1.
000 311 884 B
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
1,21 €
Papildoma informacija
(9) adjusting washer
0,15.
000 311 884 C
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
1,51 €
Papildoma informacija
(9) adjusting washer
0,3.
000 311 884 D
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
3,94 €
Papildoma informacija
(9) adjusting washer
0,5.
000 311 884 E
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
3,94 €
Papildoma informacija
10 thrust washer
000 301 821
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
24,46 €
Papildoma informacija
15 Varžtas
M14X1,5.
N 016 027 6
Išsiųsime per: 1 darbo dieną (yra sandėlyje)
4,71 €
Papildoma informacija
16 seal ring
14X20.
N 013 849 3
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,59 €
Papildoma informacija
19 transmission cover
žiūrėti dalių diagramą, poziciją: 301-010,1.
Išsiųsime per:
0,00 €
Papildoma informacija
20 boot
0B7 321 321 A
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
88,96 €
Papildoma informacija
Negaminama
21 thrust washer
WHT 002 410
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
11,38 €
Papildoma informacija
22 selector fork
0B7 311 551 A
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
202,31 €
Papildoma informacija
23 dowel pin
WHT 002 439
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
3,34 €
Papildoma informacija
24 hex. nut
M6.
WHT 002 409
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,81 €
Papildoma informacija
Negaminama
25 needle bearing -
0B7 301 807
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
21,77 €
Papildoma informacija
26 fitted bolt
WHT 002 414
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
54,79 €
Papildoma informacija
27 bushing
0B7 311 842
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
6,22 €
Papildoma informacija
30 output shaft
000 311 803
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
417,39 €
Papildoma informacija
31 operating sleeve
000 525 621
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
269,59 €
Papildoma informacija
32 gear
000 311 835
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- gear
0B7 311 755
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
462,78 €
Papildoma informacija
32 gear
0B7 311 755
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
462,78 €
Papildoma informacija
33 needle bearing -
000 301 807
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
10,53 €
Papildoma informacija
34 thrust washer
WHT 002 390
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
11,67 €
Papildoma informacija
35 taper roller bearing
000 311 375 D
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
80,67 €
Papildoma informacija
37 pressure spring
000 311 637
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
4,10 €
Papildoma informacija
38 selector fork
0B7 311 551
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
202,31 €
Papildoma informacija
39 dowel pin
6X60.
WHT 002 396
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
5,09 €
Papildoma informacija
40 selector shaft
0B7 311 635
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
24,46 €
Papildoma informacija
41 boot
0B7 321 321
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
55,53 €
Papildoma informacija
42 gearshift housing
0B7 301 232
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
30,17 €
Papildoma informacija
43 seal ring
0B7 311 457 A
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
12,06 €
Papildoma informacija
44 pressure spring
WHT 002 421
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
5,28 €
Papildoma informacija
45 selector shaft
0B7 311 635 A
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
31,06 €
Papildoma informacija
46 ball joint
0B7 311 491
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
28,88 €
Papildoma informacija
47 cap
0B7 301 132
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
10,78 €
Papildoma informacija
48 transmission cover
0B7 301 211
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
550,13 €
Papildoma informacija
Negaminama
50 stud
M12.
WHT 002 394
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
15,69 €
Papildoma informacija
51 shouldered bolt
M8X90.
WHT 002 449
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
15,00 €
Papildoma informacija
Negaminama
(51) shouldered bolt
M8X95.
WHT 002 453
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
5,59 €
Papildoma informacija
52 screw, hex. hd
M8X45.
WHT 005 778
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
2,16 €
Papildoma informacija
53 dowel pin
0B7 301 153
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
2,89 €
Papildoma informacija
54 stud
M12X45.
WHT 002 451
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
3,65 €
Papildoma informacija
55 washer
WHT 004 662
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
17,68 €
Papildoma informacija
56 gasket
000 301 545
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
7,03 €
Papildoma informacija
57 master cylinder
000 311 675
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
531,93 €
Papildoma informacija
58 bolt, hex. hd. (combi. )
M8X25.
WHT 002 429
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,62 €
Papildoma informacija
(58) hexagon head bolt
M8X35.
WHT 002 448
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
3,29 €
Papildoma informacija
59 switch
0B7 919 827 B
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
63,24 €
Papildoma informacija
60 output gear
0B7 311 815 A
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
566,80 €
Papildoma informacija
61 gasket
000 301 865
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
31,45 €
Papildoma informacija
62 housing
000 311 671
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
43,94 €
Papildoma informacija
63 washer
WHT 002 392
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,22 €
Papildoma informacija
64 hex. nut
M12.
WHT 002 408
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
2,04 €
Papildoma informacija
66 screw, cheese hd
WHT 002 395
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
6,66 €
Papildoma informacija
67 pin
8X14,5.
000 311 787
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
16,82 €
Papildoma informacija
68 pressure spring
000 311 637 B
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
7,20 €
Papildoma informacija
70 gasket
000 301 865
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
31,45 €
Papildoma informacija
71 housing for power take-off
000 301 803
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
165,19 €
Papildoma informacija
72 washer
WHT 002 392
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
0,22 €
Papildoma informacija
73 hex. nut
M12.
WHT 002 408
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
2,04 €
Papildoma informacija
74 screw, cheese hd
WHT 002 395
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
6,66 €
Papildoma informacija
75 seal
000 311 113 A
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- seal
0B7 311 113 B
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
22,82 €
Papildoma informacija
76 flange
000 311 807
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
287,19 €
Papildoma informacija
77 washer
13,2.
N 904 720 01
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
16,95 €
Papildoma informacija
78 screw, hex. hd
M12X1,5X45.
WHT 000 986
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
4,13 €
Papildoma informacija
1F switch
000 959 519 A
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- switch
0B7 919 827 B
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
63,24 €
Papildoma informacija
(1F) switch
0B7 919 827 A
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- switch
0B7 919 827 B
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
63,24 €
Papildoma informacija
12 operating sleeve
0B7 311 764
Ši dalis jau nebetiekiama, pakeista į:
-- operating sleeve
000 525 621
Išsiųsime per: 3 darbo dienas (neturime, galima užsakyti)
269,59 €
Papildoma informacija
Reikia pagalbos?

I - V: 09:00 - 18:00 val.
susisiekite su mumis
Atsakysime per 2 darbo valandas.

VIN - automobilio kėbulo numeris (Vehicle Identification Number). Jį galite rasti savo automobilio registracijos dokumente.

Prašome įvesti VISUS 17 simbolių. Raidės gali būt tiek didžiosios tiek mažosios - nesvarbu.